rock (4), Flashmob (1), Intersport (4), rendőrség (2), egészség (14), hastánc (3), foltvarrás (1), gyermekek (5), judo (4), család (10), koncert (7), vonat (1), koraszülöttek (1), színház (7), világnap (1), lövészet (1), birkózás (2), labdarúgás (4), ünnep (4), star wars (1)

Sűrű a versenynaptár a Torikinél

2018-03-24

A zalaegerszegi Toriki KHKE versenyzői március elején, Ajkán álltak tatamira a VII. SUN-DOME Karate Kupán. Remek versenyzéssel, kis híján mindenki a dobogó legfelső fokán végzett a csapatból. Takács Virág Vivien és Vugrinecz Attila sérülések miatt sajnos nem indulhattak ezen a versenyen. Takács Ferenc a fiatalok edzője méltán lehetett elégedett a csapat teljesítményével, hiszen 5 arany és 2 ezüstéremmel térhettek haza a versenyről.

Aranyérmet szerzett Vida Réka (kadet + 55kg) küzdelem, Forintos Fruzsina (kadet -55kg) küzdelem, Lakatos Noel Márk (11-12 éves) küzdelem, Gerencsér Bálint (mini kadet) küzdelem, Osbáth Lora (8-9 éves) küzdelem. Ezüstérmet szerzett Forintos Fruzsina (kadet) formagyakorlatban és Osbáth Hanna (8-9 éves) küzdelemben. Ezt követően a újabb kvalifikációs versenyen vettek részt a Toriki sportolói, méghozzá Szlovákiában, ahol 26 országból közel 2000 nevezést adtak le a csapatok. Minden kategóriában a nemzetközi élmezőnyhöz tartozó országok válogatott versenyzőivel kellett felvennie a fiataloknak a küzdelmet.

A rendkívül szép teljesítmények ellenére csak kettő dobogós helyezést értek el a zalaegerszegi versenyzők. Takács Virág Vivien az U21 -61kg-os korosztályban aranyérmet szerzett, míg Osbáth Lora bronzérmes lett az U10 +37 kg-os versenyben.