digitális (5), koncert (7), birkózás (2), méz (2), Zalatriatlon (1), gasztronómia (8), fesztivál (17), Teke (1), édesség (3), Életstílus&Utazás (8), rendőrség (2), klímaváltozás (1), foltvarrás (1), vélemény (1), judo (4), kosárlabda (3), Quimby (1), világnap (1), ünnep (4), jégpálya (1)

Esszencia-Kowa egy száll gitárral

2017-11-03

A Kowalsky meg a Vega első 15 évének munkásságát felölelő dupla album, a Kilenc megjelenése előtti pár hétben időszerű a dalok szövegéről, üzenetéről, lényegi mondanivalójáról, esszenciájáról szót ejtenünk, és beszélgetnünk róla, mint arra a dalszövegek lehetőséget nyújtanak. Ezen indíttatásból szervezte meg a Keresztury Dezső VMK a beszélgetős estet november 14-én, ahol nem csupán meghallgathatjuk a szerző előadását, de kérdéseket tehetünk fel, elmondhatjuk személyes meglátásainkat, sőt kritikákat is megfogalmazhatunk.

Az estek keretén belül akusztikus gitárral előadva meghallgathatjuk a régi, de kiváltképp új dalokat. Azonban a hangsúly az eszmecserén lesz! A hely befogadóképessége összesen 250 fő, ezért azt kérik a szervezők, hogy mindenki időben érkezzen, hiszen az est jellegéből adódóan a késők megzavarhatják az előadást. Jegyek kizárólag online vásárolhatók.

2017. november 3. prm